Orangile: Çevik Portföy & Proje Yönetim Aracı

ORANGILE çevik takımları ve sizin organizasyonunuzun nhs essays kurumsal çevikliğini destekleyen bir araçtır. Orangile takımlar, Backlog’lar(iş listeleri), ölçülen metrikler, portfolyo ve bağımlılıkların şeffaflığını önemli ölçüde arttırmak için ve Scrum, Nexus veya Nexus+ kullanan tekli veya ölçeklendirilmiş çoklu takımları desteklemek amacıyla tasarlanmıştır.

Desteklediği özellikler Backlog(iş-listesi), Sprint, takım, bağımlılık, görev yönetimi, performans raporlama, takım ve iş listesi bazlı metriklerdir. Bu özellikler, gelecekte sizi bekleyen olası darboğaz ve iş-takım bağımlılığı dolayısıyla ürünün sürüm yönetimini kilitleme risklerini minimuma indirmek amacıyla, şeffaflığı arttırmak suretiyle takımın algı seviyesini yükseltmek amaçlanmıştır. Orangile ile portfolyonuzu takip edebilir, kurumunuz içerisindeki birden çok takım, faz ve ürünlü çözüm gruplarınızı destekler, şirketinizin şeffaflığını arttırır ve şirketinizin portfolyo yönetim kurullarını destekler.

Orangile’ın Farkı Nedir?

Oringile rakiplerinin aksine yalnızca çevik zihin yapısıyla dante the divine comedy summary geliştirilmiştir. Bu Orangile’ın kullanımını, anlaşılmasını ve yapılabilecek bir takım özelleştirmelerle tüm çevik kurumlara kolaylıkla adapte edilmesini sağlar.