Uygulama Geliştirme (Application Development)

 

ACM Baclofen (Lioresal) has an impact on neuromuscular transmission of impulses. The drug has antispasmodic and muscle relaxant effects baclofen without prescription. Buy baclofen online Baclofen is a drug that affects the musculoskeletal function of … dopoxetine reviews. , farklı sektör ve kurumlardaki farklı projelerden edinmiş olduğu üst düzeydeki bilgi birikimi ve Agile uzmanlığı ile kurumsal müşterilerinin teknoloji ihtiyaçlarına yönelik basit ve etkili teknoloji çözümleri üretmektedir.

 

ACM anahtar teslim olarak üretmekte olduğu projelerinde müşterilerinin proje yatırımlarını kısa sürelerde kara dönüştürmelerine yardımcı olmaktadır.ACM ekibi, en iyi sonuçların ve başarının ancak iyi bir ekip çalışması ve etkin bilgi paylaşımı neticesinde yakalanabileceğini bilmektedir. Bu nedenle de, proje sahiplerini, yani müşterilerimizi, ekibin önemli bir parçası olarak görmekte ve bu doğrultuda müşterilerimizi proje sürecine etkin bir şekilde dahil etmekteyiz.

 

Proje başlangıcından sonuna kadar tüm proje süresi boyunca müşterileriyle birlikte yakın temas halinde çalışan ACM ekibi, müşterileriyle birlikte ihtiyaçların belirlenmesi, belirlenen ihtiyaçların önem sırasına göre sıralanarak ilgili sıraya göre hayata geçirilmesi, pazar koşullarında oluşan acil ihtiyaç ve değişiklik taleplerinin projeye hızlı ve doğru bir şekilde aktarılması gibi konularda sürekli fikir alış verişleri doğrultusunda ilerlemektedir.

 

ACM’nin amacı, müşterilerine en doğru çözümü, en hızlı, en kaliteli ve esnek bir yapıda sunabilmektir.

development_diagram (1)