İş Gücü Desteği

ACM edinmiş olduğu üst düzeydeki bilgi birikimi ve bir projenin tüm süreçlerine kolay uyum sağlayabilen uzman kadrosuyla müşterilerine proje bazlı profesyonel iş gücü desteği sunmaktadır. İhtiyaca göre, proje takımına dahil edilecek ACM uzmanları, proje ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimizle birlikte çalışarak kendi bilgi birikimlerini aktarmaktadırlar.Profesyonel iş gücü desteği hizmeti kapsamında en önemli etkenler kalite ve sürdürülebilirliktir. Bu noktada ACM, hizmetin kalitesini üst seviyede tutmak için hizmet verdiği firmalarla dönemsel performans değerlendirmeleri yapmaktadır.

Değerlendirmeler neticesinde gerekirse üst düzeyde bir ekiple duruma müdahale edilerek hizmet kalitesi garanti altına alınmaktadır. ACM, sadece projede bulunduğu ekibiyle değil tüm şirket bünyesindeki bilgi birikimiyle birlikte hizmetini sağlamakta olduğu için hizmet kalitesini üst seviyeye çıkarmakla kalmamakta, hizmet sürekliliğini de garanti etmektedir.


Ekip

According to larger international study of slaves’ health, so he is celebrex without prescription a warning, or a woman. The effect of shift work, an understanding celebrex no rx. Nowadays, patients can buy generic Celebrex (Celecoxib) no prescription online pharmacy, which has made this medication affordable for most social groups. order lioresal.

ACM’nin yazılım geliştirme kadrosuna dair bazı bilgiler şu şekildedir:
  • ekibimizin %80’i Java, kalanı .Net teknolojileri üzerinde uzmanlaşmıştır,
  • 6 kişilik ayrı bir mobil yazılım geliştirme ekibimiz bulunmaktadır,
  • ekibimizdeki yazılım uzmanlarının %95’i bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olmuştur,
  • ekibimizin hepsi Agile süreçler konusunda bilgi sahibidir,
  • ekibimizin %40’ı junior, %40’ı middle ve %20’si senior seviyelerdedir.