Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi

Buy Lioresal online after comparing prices. Order baclofen without a prescription. How much does Lioresal cost? Order Baclofen at low cost from pillsfind and save your money. generic nolvadex.
ACM Yazılım Çözümleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (kısaca “ACM” olarak anılacaktır),

ACM, kendisine ait web siteleri üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen e-mail adresleri gibi kişisel bilgileri, doğrudan pazarlama yapmak, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak ve/veya kampanyalar hakkında bilgi vermek, veritabanı oluşturmak için kullanır. ACM, üyeleri ile yaptığı ” Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve kapsam dışında, üyelerin onayı alınmadan üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgilerin paylaşılabilmesi için ancak üyenin bu bilgi paylaşımına rıza göstermesi gereklidir.

ACM, kullanıcılar ve kullanıcıların Web Sitelerini kullanımına dair bilgilerini teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır, ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.