HAKKIMIZDA

ACMAgile yönetimsel uygulamaları ve pratikleri konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji ve danışmanlık şirketidir. Profesyonel ve kalite odaklı hizmet anlayışına sahip olan şirket, işletmelerin yazılım projelerine yönelik uçtan uca ve isteğe bağlı çözümler sunmaktadır. ACM, tüm dünyada hızla yayılmakta olan Agile metodolojilerini kullanarak yazılım geliştirme süreçlerinin verimliliğini artırmakta ve bu alandaki deneyimlerini danışmanlık ve eğitim hizmetleri kapsamında müşterileriyle paylaşmaktadır.

Türkiye’de Lider

ACMAgile konusunda hizmet veren, Türkiye’deki lider şirkettir. Uzman teknik kadrosuyla hızlı, müşteri odaklı ve sonuca yönelik çözümler üretmeyi ilke edinen ACM, bir yandan sektörde fark yaratan çalışmalar yürütmekte, bir yandan da yurtdışında edindiği bilgi ve deneyimleri Türk yazılım sektörünün dünya standartlarına ulaşması için kullanmaktadır. Bu doğrultuda, Türkiye’de Agile yönetimsel modellerin yaygınlaşarak yazılım geliştirme ve proje yönetimi kültürünün daha başarılı sonuçlar üretir hale gelmesini kendisine görev edinmiştir.

Danışmanlık, Eğitim, Dış Kaynak Kullanımı

ACM, hizmetlerini danışmanlıkeğitim ve dış kaynak kullanımı olmak üzere üç ana başlıkta toplamaktadır. Danışmanlık Search to find cheap brand or generic prescription drugs from a trusted online pharmacy baclofen buy online at a discounted price from Doctor Solve. buy lioresal online.  ve eğitim kapsamında, Agile metodolojilerinin uygulanması, Agile tabanlı proje yönetimi ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi gibi hizmetler verilmektedir. Dış kaynak kullanımı kapsamında müşterilerin yazılım projeleri için uzman mühendis temin edilmekte ya da müşteri ihtiyacına göre, Agile proje geliştirme yaklaşımı kullanılarak işletmeler için değer katan anahtar teslim özel yazılım çözümleri geliştirilmektedir.

 

Video – Adapt to Change and Move

ACM Kataloğu

Katoloğumuzu buradan indirin.