Kanban Eğitimi: LKU Kanban Management Professional


Bilgi İçin Arayın - (212) 268 78 40


LKU Kanban Management Professional (2 Gün)

Seviye: KMP (KMP Foundation II)

Ajanda: Servis Yönelimli, İş Devamlılığı

Hedef Yetkinlik: Öngörülebilirlik, Evrimsel Değişim

Sertifika: LKU Kanban Management Professional (KMP) Sertifikası

Kimler Almalı: 

“Şu andaki Kanban sistemimi nasıl istikrarlı bir şekilde yönetebilir ve yönlendirebilirim? Uygulamam gereken günlük, haftalık ya da aylık etkinliklerim nelerdir? Etkinliklerimde ele alınması gereken konular nelerdir?”

İçerik: Kanban’ın organizasyon içerisinde yayılmasına ve bu yayılma içinde düzenli yapılması gereken etkinliklerin ne olduğuna dair bilgiler içerir.

Organizasyona travma yaşatmadan bir Kanban girişimini nasıl yönetmek ve zamanla doğru yönde nasıl evrimleşmek gerektiği konularına odaklanır.

Ayrıca organizasyon içinde kullanılabilecek metrikler ve kural düzenlemeleri hakkında bilgiler içerir.

Faydalar: Organizasyon içerisinde devamlı iyileştirme (kaizen) kültürünü aşılamak için gereken temel bilgileri aktarır.

Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamak için organizasyon içerisinde ilerlenmesi gereken yolun belirlenmesine katkı sağlar.


Biz Sizi Arayalım


Katılımcı Görüşleri

Yapı Kredi Bankası

Herkeste Agile konusunda bir farkındalık oluştu. Yaptığımız işler başka türlü de yapılabiliyormuş anladık. Bu iş yapış şeklimizi, daha iyi, daha yalın nasıl yaparız diye sorgulamamıza yol açtı. Bir diğer kazanım projeleri gerçekleştirirken değer odaklı bakış açısının yerleşmeye başlaması oldu. ACM bize dönüşümün nasıl yapılabileceği konusunda yol gösterici oldu. Yazının devamını oku...
Teknoloji Genel Müdürü, Yapı Kredi

OBASE

Katıldığım Agile Proje Yönetimi ve Scrum Eğitiminde Scrum hakkında daha önce sahip olduğum ön yargılarım vardı, bu eğitimle birlikte ön yargılarımdan kurtuldum. Takım olmanın önemini en iyi vurgulayan felsefe olduğunu düşünüyorum.
Yazılım Uzmanı, OBASE

BKM

Katıldığım Product Backlog Management Eğitiminde hatalı uygulanan bir çok süreci görmüş oldum. Backlog yönetiminde ve Scrum ekiplerinin yönetimindeki kritik noktalar hakkında fikir sahibi oldum.
Vice President, Fraud Management at BKM

Türk Telekom

"Bu eğitimle Scrum'ı küçük bir projede uygulayarak nasıl faydalar sağladığını birebir görme şansım oldu. Şimdi öğrendiklerimizi gerçek hayatta uygulama zamanı. Eğitmenimize etkili anlatımı, desteği ve sabrı için teşekkür ediyorum."
Proje Yöneticisi, Türk Telekom

Denizbank

"Daha önce farklı bir eğitim kurumu tarafından verilen Scrum eğitimine katılmıştım. Eğitimde anlatılanlar bana çok mantıklı gelmekle birlikte Scrum’ın gerçek hayatta nasıl uygulanabileceğine dair bilgi verilmemiş olması nedeniyle öğrendiklerimi uygulamaya geçirmekte çok zorlanmıştım. Bir süre sonra katıldığım ACM eğitimi sayesinde Scrum’ın bir projede nasıl uygulanması gerektiğini ve uygulamada sıklıkla yapılan hataları uçtan uca öğrendim. Şimdi tüm projelerimizde Scrum uygulamayı gönül rahatlığı ile yönetime önerebiliyorum."
Temel Bankacılık İş Geliştirme, Denizbank

Yemeksepeti

"Eğitimi 1.5 yıl önce tüm IT ekibi ile birlikte aldık. Eğitim beklentilerimizi karşıladı, süreç değişimine başlamak için gerekli bilgiyi ve düşünce yapısını bize aktardı."
Proje Yöneticisi, Yemeksepeti